Düğün

2018 Trend Gelin Saç Modelleri

By  | 

Merhaba arkadaşlar, Bu makalemizde sizler için 2018 trend gelin saç modelleri hakkında araştırma yaptık. Bütün kızların hayalini kurduğu ve hatta hayatlarında en önemli gün olarak gördükleri düğün günü gerek saç modeli gerek makyajı konusunda kızlar için bir hayli zor olmakta. Bizde sizler için gelinler için en uygun olabilecek saç modellerini araştırdık. Düğün günü gelinlikle yapacağınız saç modeli konusunda kararsızsanız eğer bu makalemiz tamda sizlere göre. Eminim konumuzdaki saç modellerinden birini kendinize yakıştıracak ve düğün günü uygulayacaksınız. Şimdi hep beraber 2018 trend gelin saçı modellerini inceleyelim

Uzun gelin saçı modelleri

Uzun gelin saçı modelleri

Düğün günü eğer saçlarınız hacimli görünsün istiyorsanız ve saçlarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız uzun gelin saçı modelleri tam sizler için uygun. Eğer uzun saçlarınız varsa düğün günü uygulayacağınız saç modeli konusunda çok şanslısınız demektir. Çünkü uzun saç modelleri her düğün konseptine rahatlıkla uyumlu olabilmektedir. Ayrıca saçlarınızın arasında kullanacağınız ince çiçekli aksesuarlar saçlarınızı çok daha havalı gösterecektir.

Kısa gelin saçı modelleri

Düğününüze az bir zaman kalmış ve sizin saçlarınız hala kısa ise bu duruma asla üzülmemelisiniz. Hatta eğer saçlarınız kısa ise hem pratik hemde çok kullanışlı saç modelleri uygulayabilirsiniz. Eğer kısa saçlara sahipseniz saçlarınızı saç köpüğü ile hacimlendirdikten sonra saç aksesuarları ile saçlarınızı hem daha uzun hemde daha dolgun göstererek güzel modeller uygulayabilirsiniz.

2018 bob gelin saçı modelleri

Saçlarınız eğer pixie kesim ise sizler için güzel taç modellerini kullanmayı önerebiliriz. Bunlar metalik taçlar olabilir ya da çiçekli taç modelleri olabilir.

At kuyruklu gelin saçı modelleri

at kuyruğu gelin saçı modelleri

Eğer şık ve modern bir gelin saçı yaptırmak istiyorsanız at kuyruğu modeli sizler için çok uygun. Düğününde at kuyruğu modeli gelin saçı yaptırmayı düşünürsen eğer kesinlikle dalgalı at kuyruğu modellerini denemeni tavsiye ederiz. Modern düğünlerde en çok ilgi gören gelin saçı modeli at  kuyruğu modelidir. Özellikle sırtı açık gelinlik modeli tercih etmeyi düşnüüyorsanız bu model çok uyumlu olur. At kuyruğu modeli erken bozulabilecek bir saç modeli olduğu için bozulmayı engellemek için saç spreyi sıkmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

Örgülü gelin saçı modelleri

Geçmişte gelin saçlarında pek tercih edilmeyen örgü modası son yıllarda gelin saçlarında da oldukça fazla uygulanmaya başladı. Özellikle kır düğünü yapanlar örgülü saç modellerini tercih etmektedir. Eğer sizde örgülü saç modellerini beğeniyorsanız gelin saçında da kendinize uygun bir örgülü saç modeli seçebilirsiniz. Mesela kılçık örgülü saç modelini tercih edebilirsiniz.

Doğal görünümlü gelin saçı modelleri

doğal gelin saç modelleri

2018 Trend gelin saç modelleri içerisinde en çok tercih edilenler doğal görünümlü gelin saçı modelleri oldu. Sizler de düğününüzde doğal salgalı bir saç modeli tercih ederek ufak aksesuarlarla da süsleyerek oldukça havalı görünebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir