Bayan Saç Modelleri

Kadınlar İçin Genç Gösteren Saç Modelleri ve Renkleri

By  | 

Evet bu yazımız özellikle ileri yaşta olan kadınlar için. Kadınlar için genç gösteren saç modelleri ve renkleri hakkında araştırma yapıp toparlayıp sizlerle paylaşmak istedik. Yaşı ilerleyen ama ruhu hep genç olan güzel bayanlar dış görünüşe büyük önem vermektedir. Dış görünüşe önem veren bayanların dikkat etmesi gereken en önemli konu ise saçlarıdır. Bazı saç modelleri ile kendinizi 10 yaş daha genç göstermeniz ve böyle hissetmeniz oldukça mümkündür. Eminiz ki kendinize bu makalemizdeki saç modellerinden birini çok yakıştıracaksınız. Uygulamak için de hiç geç kalmayın hemen kuaförünüze gidin 🙂

Şimdi hep beraber kadınlar için genç gösteren saç modelleri ve renklerini inceleyelim

Bronz Çikolata Saç Rengi

Bronz Çikolata Saç Rengi

İlerleyen yaşta bayanlar için saç renklerini araştırırken muhteşem bir renk farkettik. Bronz çikolata saç rengi. Açık ten renkli bayanlar için muhteşem bir renk, ancak esmer bayanlar açısından bakımı biraz daha zor olabilir.

Siyah-Gri Gümüş Saç Rengi

Siyah-Gri Gümüş Saç Rengi

Bir çok bayanın uygularken çok korktukları ama uyguladıktan sonra çok beğendiği bir renk modelidir. Siyah gri saç renginin kendilerini daha yaşlı göstereceğini düşünen bayanlar asla böyle düşünmesin. Aslında uygulayacağınız gri renki saçınızı doğal beyazlıktan arındırarak modern bir griye çevirecektir. Uyguladıktan sonra kendinizi çok mutlu hissedeceğiniz bir saç rengi modelidir.

Koyulaştırılmış Kökler ile Bir Sarışın Bomba

Koyulaştırılmış Kökler ile Bir Sarışın Bomba

10 Yaş daha genç görünmek için saç rengi modeline ihtiyacınız varsa hiç beklemeden deneyin. Bu rengi denedikten sonra yeniden bir çocuk sahibi olmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

Sıcak Tonları ile Natural Sarışın

Sıcak Tonları ile Natural Sarışın

Eğer güvenmiyorsanız bu renge modelin fotoğrafına bir bakın. 45 Yaş üstü kadınlar için muhteşem bir saç rengi

Buzlu Sarışın Saç Rengi

Buzlu Sarışın Saç Rengi

Saçınıza bu renk tonunu uygularken cilt tonunuzu vurgulayacak bir gölge seçin. Özgüveninizi oldukça arttıracak bir saç rengi

Parlak Bakır Arakatmanlı Saç Rengi

Parlak Bakır Arakatmanlı Saç Rengi

Eğer mavi gözlü iseniz bu parlak bakır saç rengi tam sizin için idealdir. Kendinize tamamen yeni bir görünüm verme zamanı gelmiştir.

Karamel Sarışın Saç Rengi

Karamel Sarışın Saç Rengi

İyi bir şekilde harmanlanmış karamel sarışın renkleri size çok yakışacaktır. Modern görünüm için çok ideal bir tercih olabilir.

Kahverengi ve Gri Renklerini Bir Saçak İle Taçlandırın

Kahverengi ve Gri Saç Renklerini

45 Yaş üstü kadınlar saç rengi ve modeli seçerken yüz yapısı ten rengi gibi özelliklere çok dikkat etmektedirler. Kendi yüz yapınız ve ren renginizi modellerimizle kıyaslayarak kendinize en doğru seçimi yapmanız mümkündür. Kahverengi ve gri renklerinde saçınız olsun istiyorsanız ve yüz yapınız da elverişli ise bu rengi saçak ile taşlandırarak kendinizi genç ve dinamik gösterebilirsiniz. Kadınlar için genç gösteren saç modelleri ve renkleri hakkında yeni makalelerimizle tekrar görüşmek dileğiyle

Bir önceki yazımız olan Sonbahar / Kış 2018-2019 Saç Modeli Trendleri başlıklı makalemizde 2018 saç modası, 2018 trend saç modelleri ve 2019 saç modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir