Saç Modelleri

Sonbahar / Kış 2018-2019 Saç Modeli Trendleri

By  | 

1. Zahmetsiz, Tousled, Akan Dalgalar

Konforlu düzleştirilmiş veya zarif kıvrılmış kilitlerin geleneksel düşme görünümünün aksine, bu sezon, akan, gevşek dalgalar oyunun adıydı. Akan, sahili dalgalar, yaz mevsiminin esintili çekiciliğini korur ve bir tür sessizlikle bir kıyafeti emer. Karanlık tonların ve basit çizgilerin sonbahar üniformasıyla ilgi çekici bir şekilde tezat oluşturduklarından bahsetmiyoruz.

Akan dalgalar da sonbahar / kış 2018-2019 saç modeli trendleri için pratik bir değerdir. Sıcaklıklar düştükçe saçlarınızı kırılmaya ve donukluğa karşı korumak istersiniz. Nemli saçlarınızı örgülerinize koyun ve saçınıza ısı ürünlerinden ara verin ve bu kızarıklığı yaratın.

Balmain’de jet-set, saçların muhteşem sıçramalarını sevdik. Ancak zorlu dalgalar, modellere Serena Van Der Woodsen’i gurur duyacak sağlıklı bir saç görünümü ile donattı. Jill Stuart’ın Woodstock görünüşü, rahatça bohemdi.

Bottega Veneta’da pırıltılı klipler, tüyleri koparıyor ve akan saçlar ile tıknaz mücevherler arasındaki kontrastın düpedüz cazip olduğunu kanıtlıyor. Christopher Kane, lacey couture’u doğal hareketleri saran omuz boyu dalgalarla karşılaştı. Salvatore Ferragamo, kontrastlı dağınık dalgalarla birlikte elektrikli neon eyeliner’ı eşleştirdi.

 

2. Merkez-Parçalı Fringe

Bu Sixties Andy Warhol mod gal grunge pixie buluşuyor süper heyecanlı buluşuyor. Londra’nın yeraltı dünyasının doğru çizgisi ile bir tür bohem festival kızı var.

Bakmak her zaman sevdiğimiz aldatıcı bir şekilde basittir. Ortadaki saçı parçalara ayırın ve alnı çerçeveleyen iki adet bang-esque parçası oluşturun. Sonuç, göbek bakan yönü olmayan bir yeniliktir. Düşünceli, çalışkan, konser veren bir his için bir gerdanlık ya da basit bir küpeyle eşleştirin.

Jason Wu’da Bella Hadid’e olan sevgiyi çok sevdik – sanat okulu bebeğimiz baştan çıkarıcı gruplarla tanıştı. Antrenörde, stil dağınık, karışık bir gotik makyaj yaptı ve bunun, soğuk ayların gizemini ve kara büyüsünü kucaklayan kızlar için bir görünüm olduğunu kanıtladı.

Her x Diğer, piecey, ıslak orta saçak birden fazla sonbahar 2018 saç modeli trendleri çivil ederken indie-cool oldu.

 

3. Merkezi Parçalar

Zarif ve kaygısız bir orta bölüm, sonbahar / kış 2018-2019 saç modeli trendlerini süpürdü. Merkez parçalar zor bir kaliteye sahiptir. Onlar en basit, en üste doğru olan saç modellerinden bir tanesidir, ama aynı zamanda, başarmak için mücadele eden başka bir şey gibi sessiz bir özgüvene de ihanet ederler. Onları zahmetsiz lüks olarak değerlendirmeyi seviyoruz.

Onlar tıpkı Paris’in merkezindeki zengin sokaklarda oldukları gibi Hamptons’taki bir verandada. Sezon, orta kısmın rahat ve öfkeli uzun saçlı, rahat bir glam hissi ile şekillendiğini gördü.

Saçların alışılmadık şekilde ince bir gergiyle kıvrıldığı Jonathan Simkhai’de yetmişli bohem kilitleri çok sevdik. Lüks dünya bebeğim kilitleri Tory Burch’taki gösteriyi çaldı. Christopher Kane’de modeller, sezonun doğal koyu kahverengi, dokulu trendlerini çivilerken merkezi parça trendini sarstı.

 

4. Karmaşık Örgüler

Örgüler romantik, eterik, hikaye kitabı çekiciliğine sahip. Zamanında kadınsı bir şey ve onlar hakkında çekici bir şey var. Her ne kadar süper basitten kalkülüs-esque’ye meydan okuyor olsa da, örgüler Eylül ayında yüksek talep gören bir bohem kenara sahipler.

Örgüler bu sezon bir siluet ile sınırlı değildi. Üst düzey sonbahar / kış 2018-2019 saç modeli trendleri gibi keskin, rock and roll yeniden hayal ve zarif, balerin örgü kron gördük. Bunlara ezilmeden saçlara doku ekliyorlar ve herhangi bir görünümü sartorial derinliği ile aşıyorlar. Örgüler kafa derisinin herhangi bir bölgesi ile hiçbir zaman sınırlı değildir ve boynun ense başından başın tepesine kadar tüm saçlarda iyi bir şekilde oynarlar.

Negris Le Broom’daki yüz çerçeve duo örgülerini çok sevdik. Naeem Khan, çerçeveli bir örgü ile zengin bir chignon’un tepesine çıktı.

Simone Rocha’da incelikle romantik bir Viktorya dönemi dönemi örgüsü cesurca kadınsı ve güzelce hazırlanmıştı. Alexander McQueen’de, örgüler uzun ve Amazonluydu.

Jil Sander’in fütüristik robotu bebek örgüleri tamamen sıra dışı ve büyüleyici! Klasik örgütün hâlâ sürekli bir evrim geçirmekte ve sürekli olarak yeniden yapılandırıldığını seviyoruz.

 

5. Yan süpürmüş patlama

Her iki yolu da isteyen kadınlar için, 2018 sonbaharında saç modeli trendleri iyi haberleri beraberinde getiriyor: Yan süpürüp patlamalar var. Bu yüz çerçevelemeli favoriyi sevmek için çok şey var: çok yönlü, kibar ve çağdaş. Yan süpürme patlamaları, yüz hatları, simetri ve açıları oluşturmak için oranlarla oynamanıza izin verir.

Yan süpürüp patlamalar sonsuz varyasyonlara özeldir ve bir kış çingene hissi için yan tarafa ya da romantik bir kabarıklık için geri tutturulabilir. Shaggy yan süpürüldü patlama, rahat bir Pazar sabahı hissediyorum, şık doğruldu olanlar profesyonel dünya hazırdır.

Biz Dries van Noten de sıkıca stilize yan patlama bakmak sevdim – en iyi hiçbir nonsense kent oldu. Fendi’de, modeller, bir havadar, yüz-çerçeveleme etkisi için bir yan süpürüldü patlama ile bob giydi. Sacai’de rüzgârlı bir görünüm, ski kayak tepesinin hemen altındaydı ve ia Kaia Gerber’in (Cindy Crawford’ın model kızı!) Modelinde zevkli bir şekilde kaygısız görünüyordu.

6. Teased Rockabilly Pouf

Aramızdaki deney için, sonbaharda 2018 saç modeli trendlerinin dalgalanan kabarıklığı, mevsimin en taze ve heyecan verici açıklamalarından biriydi. Saldırgan kabartmanın bir rockabilly duygusu vardır: gece geç saatlerde yol kenarındaki barlarda asılı duran aşağı ve kirli bir rock and roll motosiklet kraliçesi için mükemmeldir.

Geç ve büyük Amy Winehouse’dan ilham alan rockabilly kabarık, radikal bir şekilde vampy ve unapologetic. O, bakışları ve eleştiri payını davet eder, elbette, ama bu, kullanıcının ruhunu, diğer bir çok görüĢü gibi ileten bir görünümdür. Punk rock pin-up hissi, kırmızı ruj ve siyah her şeyi seven kadınlar için mükemmeldir.

On Off London, Winehouse’u abartılı bir kara kovanla açık yeni bir yüksekliğe taşıdı. Miu Miu’nun arı kovanının rocker kız versiyonu tüm saçları ve tüm tutumlarıydı. Bu görünüm kalbin zayıflığı olmasa da, aramızdaki isyankâr azınlığa gitmek olduğunu kesinlikle görebiliriz.

7. Zahmetsiz Merkez Kısmı Midi Bob

Pistin süpürüldüğü zahmetsiz güzellik hareketinde bir diğer önemli düşüş olan 2018 saç modeli trendi, serbest düşen midi bob görünümüydü. Oldukça sıradan bir saç modeli değil, oldukça bob olan bir görünüm, toprağa, oynak ve merak uyandırıcı saygısızdır. Bu şehre kız gücü vermedi.

Hafif mussed midi bob, giyilmesi kolay ve hatta daha kolay, bu da okula dönüş ve ofise geri dönüş için çekici bir seçenek. Ayrıca gece kıyafeti ve cesur gölgelerle eşleştirildiğinde üzerinde çalışılmamış ve kalçaya bakar.

Bir orta kısım ve hassas bir yanmış kahverengi rengin mankenini büyüleyici bir yaratıcılık görüntüsüne bıraktığı Lanvin’deki görünümü sevdik. 1961 numaralı limanlar, pistleri hazırlık okulu ordusuyla pistin aşağısına, laissez-faire bir merkez bölümü ile doldurdular. Alberta Ferretti pist, açık kahverengi saçlı ve tümüyle aşağı yukarı aynı bir iterasyon gönderdi.

8. Fırçalar Begone

Bu sonbahar / kış 2018-2019 saç modeli trendlerinin zahmetsiz ve havadar ruh halini yansıtan bir başka görünüm. Tasarımcılar fırçalarını bir kenara attılar ve daha soğuk aylar için dağınık ve rahatsız edici bir tavır sergilediler. Tembel gals kendimiz gibi, bizim sabah rutin bir adım daha az bir adım her zaman hoş bir değişiklik olduğunu itiraf etmeliyiz.

Mussed up, karışmış saç Atlantik’in her iki tarafında pistlerde popüler oldu çünkü bu kaygısız bir oynaklık havasını çağrıştırıyor. Sadece gerçekten emin olan, düşünceli düşme kıyafetlerini düğümlü bir saç görünümü ile birleştirirdi. Sonuç çekici ve isyankar.

Marni’deki karışık, yağlı görünümlü kilitleri sevdik, burada modeller bizi arzulanan bir kayıtsızlığa itti. Max Mara’da dağınık bir at kuyruğu görüntüsü olumlu bir şekilde karışıktı ve seksi bir ‘dikkat etmiyordu“. Cividini’de saç her açıdan rahat bir şekilde çekildi.

9. Sıkıcı Değil Chignons & Chignon Melezleri

Chignonlar klas, zamansız, zariftir. Ama eğlenceli? Genel olarak değil. Sonbahar / kış 2018-2019 saç modeli trendleri için, bu gelenek, yaratıcı ve sanatsal bir dizi chignon görünümü sunan tasarımcılar ile bulanıklaştı.

Chignon, tüm günler için, bir sabah buluşmasından lüks bir akşam yemeğine kadar mükemmeldir. Ama neden saçınıza bazı yenilikler basit ama etkili bir dokunuşla davet etmiyorsunuz?

Felsefe’de modeller, pürüzsüz, düğümlü, halattan ilham alan bir topuzla pistleri aşağıya çekti ve bir midilliyle doluydu. Etki sessizce esrarengiz bir görüntüdü. Palmer Harding’de, sezonun en yenilikçi görünümlerinden birini gördük: şekil, hareket ve konturlar hakkında doğrulanabilir bir çalışma olan bir heykel bükülmüş midilli.

Giorgio Armani, pistte saç bağları bol olan ve çekici, dairesel bir şekle sahip karmaşık, uzun midilli-chignon melezleri gönderdi. Sportmax’ta, düğümlü bir chignon taze, son derece hafif ve isyankar bir şey hissediyordu.

10. Dağınık çörekler

Dağınık topuz zamansız. Saç dünyasının kırmızı rujuna benziyor: güvenilir, çekici ve her yerde! Dağınık çörek, birkaç nedenden ötürü düzleşmiş kuzenlerinden daha eğlenceli. Birincisi, cazibesi onun yararınadır: sadece bir saç tokası yakalayın, aynaya tutun ve büyünün gerçekleşmesine izin verin. İkincisi, çalışılan ve düşünceli bir çaba gerektirmeyen bir aura oluşturmaya yardımcı olur.

Aslında bir ayna önünde yirmi dakika sürse bile, cazibesi kusurlu mükemmelliğinde yatıyor. Okul öncesi mükemmel bir siluet için güneş gözlüğü ve inci küpe ile eşleştirin.

Chanel’in yüksek dağınık çöreği, stili giymenin özgün bir yoluydu. Düzgün, kaygılı arka tüylerin dağınık ve püsküllü bir üst düğüme nasıl indiğini çok sevdik – cazip bir kontrast. Carolina Herrera’da, dağınık çörekler detaylı bir pin-up konfigürasyonu ve stratejik düğümlerle karmaşık bir şekilde süslendi.

11. Islak ve vahşi

Yani bu sonbahar 2018 saç modeli trendi beklenmedik. Bu sezon, tasarımcılar rüzgara dikkat çekti ve okyanusa bir dalış yaptı. Ya da en azından, düzgün, ıslak görünümlü kilitler takan pistlerde çalışan modellerde olduğu gibi görünüyor. Aşırı saç jeli veya H2O olsun, pistin en iyi saçı kaygan görünüyordu; Çamaşır makinesinden yeni çıkmış gibi.

Nemli saç görünümü bunlardan biridir ‘neden daha önce hiç düşünmediniz ‘saç trendleri. Saçları kurutmaya, düzeltmeye, kıvırmaya ve saçları süslemeye her zaman kendimizi adamış bulunuyoruz ki, bu davranış, sürdürülmesi gereken bir ritüel gibi gözüküyor. Fakat sonbahar / kış 2018-2019 saç modeli trendleri şu soruya yalvarıyor: ne halt duştan yeni çıkmışsa… serin, ne kadar, arzu edilebilir?

Rochas’taki saçların piecey hissini çok sevdik. Nemli miydi ya da bu şekilde mi tarzlanmıştı? Gizem temyiz!

Emilia Wickstead’de saçlar alışılmamış yönlere saplandı ve piecey ıslak saçlar keskin ve parlak bir görünüm sergiledi. Prada’da saçlar taze yıkanmış ve fütüristik bir plaj tanrıçası hissine sahipti.

Jil Sander’da, piecey saçı çok ıslatıldı. Emilio Pucci’de kavisli bir saçak suya batırılmış ve hareket halindeyken kurumaya bırakılmış gibi görünüyordu.

12. Dokümanınızı kucaklayın

Sonbahar / kış 2018-2019 saç modeli trendlerinin havası iyi bir mesajın içinde olabilir: doğal saçlarınız mükemmel, doğal saçlarınız güzel. Paris’ten New York’a tasarımcılar, modellerin saçlarının doğal dokusunu kucakladılar: ince ve düz veya biraz kıvırcık olmalı.

Bu doku takdir günü takdir edildi. Moda dünyasının herkese hitap ettiğini kabul ediyor gibi görünüyor. Hepimizin güzel olması için Gisele kilitlerinin akmasına gerek yok. Bu sezon, doğal saçlarınıza sahip olma yeteneğinizin, gerçek görünüşünüzü ebediyen kestirmekten çok daha seksi olan cazip bir benlik sahibi olduğunu gösterdi.

Tommy Hilfiger’da, modeller doğal, kıvrımlı dalgaların yürüdüklerinde özgürce dans etmelerine izin veriyor. Etro’da, gevşek, mussed up dalgaları modelleri bir edgier-thanu temyiz ödünç verdi. Coach’da, dalgalı kıvrımlı saçlar, sahip olduğu Wild West salon kızlarının resimlerini ortaya çıkardı.

13. Geriye jölelenmiş şaç

Kuzeninin ‘ıslak saçı’ gibi, kaygılı arka görünüm beklenmedik bir şekilde şehvet-layıktı. İtiraf ederken, hiper-şık stil, tüm yüz şekillerini ya da estetiğini düzleştirmez, işe yaradığında, iyi çalışır.

Vampir saldırganlığı ile sınırlanan, görünüşünüzün kararlılığını, tam frontal güvenini ödünç verir. Burada olduğunuzu dünyaya duyurur – insanlar yürürken yolunuza devam ederse şaşırmayın.

Süper kaygan at kuyruğu ya da topuz deri, siyahlar ve minimalist yiyeceklerden oluşan bir sanayi-endüstriyel gardırobunu tamamlar. Bu, beklenmedik bir bukalemun görünüşüdür ve aynı zamanda zengin avize küpe ve vampy bir gece elbisesi ile eşleştirildiğinde en iyi çalışmalarından bazılarını yapar.

Bu sonbaharın en iyi örneklerinden biri olan 2018 saç modeli trendi, Brandon Maxwell’teki vixen-esque kaygan sırt, orta kısmı saçlardı. Richard Malone’da saçlar tüm uzunluk boyunca geriye çekildi ve şarj duygusu olan fütüristik bir kadın yarattı.

Alexander McQueen’de saç jölesi hiç bir şey değildi ve midilli cesur ve kışkırtıcı bir görünüm yaratmak için geri çekildi.

14. Ponytails

 

Ponytails zamansız. Bize herşeyi biraz sunuyoruz: sass, glamour, sofistike, atletizm ve oynaklık. Ponytails moda dünyasının lüks koşu ayakkabısı gibidir: rahat, tanıdık ve sonsuz moda.

Biz ponytails couture ve akşam aşınma ile eşleşiyor seviyorum. Bir at kuyruğu ile göz alıcı bir siluetin üstesinden gelmek, serin kızların güvenindeki en üst düzeydir. Ponytails, kazaklı hava giysisi ile zarif bir şekilde bir araya getirilir ve deri ceketli bir görünümle kibarca görünür.

Ponytails ayrıca bize stilde çeşitlilik sunuyor. Kadınsı ve bohem bir görünüm için düşük bir midilli ya da çarpıcı ve romantik bir his için yüksek bir midilli için gidebilirsiniz.

Valentino düşük midilli ekledi – henüz rüya gibi cilalı oldu. Mark Fast’de, modeller Gossip Girl mükemmel olan cilalı ve zarif ponytails giydi. Bir paparazzi kaçmak siluet için inci ve güneş gözlüğü ile eşleştirin.

Düzgün ve sofistike his, at kuyruğu zarif ve sarp bir şekilde kıskanılacak olan House of Holland’ta devam etti.

15. Hacim ve Hareket

Tüylü dalga trendi ile ilgili olarak, sonbahar 2018 için hacimsel saç trendi, piste sallanan hiper-slicked arka saça iyi bir alternatif olarak hizmet eder. More Daha fazla beden daha iyi ”bu eğilimin sloganıydı.

Hacimli, akan saçlar hem kadınsı hem de baştan çıkarıcı düşüncenin ötesindedir. Victoria’nın Angel hissi, ekstra vücut ile saçın nasıl bir bomba yarattığını çok seviyoruz. Bu rahat sonbahar giyim ile preternatical cilalı görünüyor ve akşam için sıkı bir elbise ile eşleştirildiğinde çapkınca çekici.

Isabel Marant’ın dalgalı ve hafifçe görüntüsünü sevdik. Moschino’da, retro 60’ların saçları hareket, yoğunluk ve hacme sahipti. Gözün bu versiyonu, Eylül’e kadar eski bir okul yaklaşımını benimsemek isteyen kadınlar için mükemmeldir. Açıkça kışkırtıcı olmaksızın seksi.

Michael Kors’da, modeller pistin altında daha hafif, ancak daha az etkili olmayan bir trendle yürüdüler. Onların sağlıklı, parıldayan saçları yürüdükçe dans etti. Adeam’de, parıldayan, kabarık saçlar günün temasıydı.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar / Kış 2018-2019 Saç Modeli Trendleri başlıklı makalemizde 2019 sonbahar saç modaları, kış 2018 saç modası ve kış 2019 saç modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir