Saç Renkleri

Sonbahar / Kış 2018-2019 Saç Rengi Trendleri

By  | 

1. Neon Akımı

Şimdi eğlenceli şeyler için! Pastel neon, 2018-2019 saç rengi trendlerinin en ilgi çekici sonbahar / kış biri olarak anı yaşıyor. Bakmak zordur, belki de öyle, ama aynı zamanda nefret etmek de zordur ve moda takipçilerinin her yerde bu eyleme dönüşen trendi benimsediğini görürüz 1 Eylül.

Pasteller, mevsimin sekizinci döneminden kalma arcade enerjisi için mükemmel olan kitschy, neo-fütüristik bir çekiciliğe sahiptir. Bir neon-pastel bob, bilindik enerjideki bir kız ile herhangi bir görünümün aşılandığı kızaklı, yeraltı hissine sahiptir.

Neon bob yüzyıllar boyunca kadınlara reçete edilmiş geleneksel, zevkli saçlardan ayrılıyor. Sizin, modern bir galerin, neyin uygun ve uygun olmadığı konusunda normlarla kısıtlanmayacağını açıklar. Çizgileri bulanıklaştırdınız ve bunların dışında pembe ya da mor renklerle boyayınız ya da siz onu aldınız…

Bu trendin meşalelerinden biri, modelleri baş döndürücü gökkuşağı renkleri dizisinde yabancı boblarla pistine inen Jeremy Scott’dı. Nicopanda’nın bebek pembesi pembe bir görünüm, sokakta hazır bir şapka altında gençlik hissi uyandırdı.

Marc Jacobs’un galaktik makaralı kız bob’ları büyüleyici bir şekilde pigmentliydi ve sağlıklı bir punk rock yumruğu dozuna sahipti. Alexander Wang’da, kaygan neon lav-kırmızı esintili saçlar merakla androjen ve hipnotik olarak orijinaldi.

 

2. Kırmızıkafa

Cheryl Blossom’ın ruhu, 2018 saç rengi trendleri için canlı ve iyi geçti! Bu sezon, kadınların doğal saç rengini kucaklamak için teşvik edildi. Doğanın sana verdiği şeyi değiştirmeye çalışmak yerine, onunla çalış ve var olan estetiğin içine dahil et.

Bu mevsimde, doğal kızıl saçlar her yerdeydi ve modellerin herhangi bir sayıdaki renk ve tonu giymesini engellemedi. Kızıl saçlı bir galiyseniz, Eylül ayı için yeni bir görünüm arayışına girmeyin. Doğal gölgenizi olabildiğince sağlıklı ve göz kamaştırıcı hale getirmeye odaklanın ve güneşin altında pembe, mavi veya başka bir renk giyemeyeceğinizi söyleyenleri dinlemeyin!

Boss’ta, kızıl saçlı modeller, parlak siyah renk kontrastlarını parlak siyah kıyafetlerle karşı karşıya bıraktılar. Ann Demeulemeester’da kızıl saçlı, sade, minimalist ve mimari idi. Guy Laroche’da, şeftali-kırmızı saçları ferahlatıcı ve orijinal görünüyordu.

 

3. Derin Kestane Rengi

Belki de bu sonbahar 2018 saç rengi böyle bir sürpriz değildi ama yine de bundan bahsediyor. Kestane rengi kahverengi pistlerde çok büyüktü. Modeller, pivotlar koyu kahverengi maneslerin çok boyutlu, parıltılı tonları ile podyumlarda çalıştı.

Koyu kahverengi, soğuk aylar için geleneksel bir görünüm olsa da, bir nedenden dolayı popülerdir. Sıcak bir üsle, çoğu cilt tonuna hitap eder ve düzgün bir şekilde renklendirildiğinde tatlı ve prizmatik görünür. Aynı zamanda daha alışılmamış siluetleri keşfetmek için güzel bir tuval sunuyor. Ayrıca daha soğuk ayların karanlık kıyafetleri ve kibar ruh halleriyle mükemmel bir şekilde eşleşiyor.

Moschino’da abartılı hacim, prizmatik bir çikolata kahvesiyle mükemmel bir şekilde eşleşti. Valentino’daki modeller, mocha kahverenginin parlak tonlarında pistte yürüdü. Ralph Lauren’de, Bella Hadid, ışığı yakalamak ve kalabalıkları hipnotize etmek için derin kahverengi saçlarındaki pigment lekelerine izin veren lüks bir Yedili şişirdi.

 

4. Kirli Sarışın

Kirli sarışın, gölgeli kökleri ve hepsi, pistlerde büyük bir anı yaşıyordu. Renk, zahmetsizliği ve doğal güzelliği kucaklayan mevsimin genel havasıyla mükemmel bir şekilde örtülmüştür.

Kirli sarışın, yazın ağartılmış günlerden kışın daha serin, kurutucu günlerine kadar mükemmel bir geçiş rengidir. Kirli sarışın, sonbahar ve kış aylarının moody giyimine mükemmel bir arka plan sunan çekici bir şekilde rahat bir vibe sahiptir.

Balmain’deki rahat dalgaları sevdik. Görünüm, kirli sarışınların gayri resmi olmasının gerekmediğine ve renklerin daha fazla renk işlemine tabi tutulmuş görünüme gerçekten lüks bir alternatif olabileceğine dair güçlü kanıtlar sundu.

Jill Stuart’ın modelleri, derin kökleri ve doğal güzellikleriyle bedhead saçlarını bir üst seviyeye taşıdı. Anna Sui’de, sabahtan sonra saçlar karanlık bir kök ve güneşli bir sarışın kilitler ile aşağıdan-toprağa dönüşürler. Bir yabancının evinde uyanmak için mükemmel bir görünüm oldu.

 

5. Işıklı Sade Kahvrengi

Derin ve çekici koyu kahverenginin çayı yoksa, o zaman tasarımcının kitabından bir sayfa çıkar ve sade bir açık kahverengiyi salla. Açık kahverengi, sadeliğinde dinamiktir. Yumuşak ve alçakgönüllü ve dikkat gerektirmiyor. Bu mütevazı serin kız temyiz koyu ve sessiz sonbahar gardırop için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Alternatif olarak, bu sonbahar 2018 saç rengi trendi çok downtempo olduğu için cesur renkler ve fütüristik, minimalist bir estetikle baştan çıkarıcı bir şekilde eşleşir. Açık kahverengi saçlar daha doğal ve daha az karşı karşıya gelen bir güzellik siluetinin hareketinin bir parçasıdır.

Tommy Hilfiger’deki açık kahverengi kilitleri sevdik – bunlar sağlıklı ve davetlilerdi. Delpozo’da, modeller, en iyi ihtimalle hafif ve alçak olan açık kahverengi saçları derinden ayırmıştı. Fendi’de, modeller yine de muhteşem olan hafif kahverengi boblar salladı!

 

6. Çamaşır Suyu Sarısı

Ağartıcı sarı saç asla gitmeyecek. Güneşin yükselişi ve mevsimlerin değişmesi gibi bir gerçekçilik budur. Sonbahar / kış 2018-2019 saç rengi trendleri, bu saç renginin kalıcı cazibesini benzersiz iterasyonlar ve stillerle kucakladı.

Çamaşır suyu sarışın Malibu Barbie-esque olmayacak ve bunu akılda tutmak için öder. Saç rengi, birçok kişiye verdiğinden daha dinamik ve çok yönlüdür. Bir anda bir rock and roll kötü kız temyiz ve güneş ağartılmış sörfçü kız verve olabilir. Görünümünüzü herhangi bir siluetle sınırlamaya gerek yok – tasarımcılar kesinlikle yapmadı.

Yohji Yamamoto’daki fütürist pixie’yi çok sevdik. Issey Miyake’de, ağartıcı sarışın fütüristik, galaktik bir yaş rengi olarak yeniden tasarlandı. Victoria & Thomas’da ağartıcı sarışın kilitler kızaklı patlama ve yumuşak dalgalarla eşleştirildi. Stella Jean bize minimalist, sessiz bir hippi kız görünümü sundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir